پنجشنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۲ / بعد از ظهر / | 2023-12-07
کد خبر: 83911 |
تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱:۰۴ |
ارسال به دوستان
پ

«منصوره معصومی اصل» کیست؟/ زنی که با حضور در صدا و سیما جنجال به پا کرد!+ فیلم

منصوره معصومی اصل که از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ تاکنون جنجال های زیادی به پا کرد و با مواضع و اظهارات شاذ و عجیب تلاش زیادی برای جلب توجه در فضای رسانه ای کشور کرده است، اخیرا با حضور در برنامه ای در صدا و سیما اظهارات جنجال برانگیزی را مطرح کرد که با واکنش گسترده ای از سوی کاربران فضای مجازی از سوی همه طیف های سیاسی و اجتماعی مواجه شد.

اقتصادسنج| منصوره معصومی اصل که از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ تاکنون جنجال های زیادی به پا کرد و با مواضع و اظهارات شاذ و عجیب تلاش زیادی برای جلب توجه در فضای رسانه ای کشور کرده است، اخیرا با حضور در برنامه ای در صدا و سیما اظهارات جنجال برانگیزی را مطرح کرد که با واکنش گسترده ای از سوی کاربران فضای مجازی از سوی همه طیف های سیاسی و اجتماعی مواجه شد.

بیشتر بخوانید:

جمیله علم الهدی رئیسی

 

معصومی اصل در گفتگوی تلویزیونی خود اظهار داشت: چرا ابطحی و آذری جهرمی را به تلویزیون دعوت می‌کنید؟ این مملکت مال حزب اللهی‌هاست!

این اظهارات با واکنش های گسترده ای در فضای مجازی مواجه شد. واکنش هایی که فقط منحصر به یک طیف سیاسی نبود و همه گروه های فکری این اظهارات را محکوم کردند.

یک منبع آگاه در گفتگو با اقتصادسنج عنوان کرد:

   همسر منصوره معصومی اصل به نام “امیر آقایی” کارمند و سردبیر یکی از بخش های صدا و سیما است.

 

در این رابطه، عبدالرضا داوری در توییتر نوشت: استاد “منصوره معصومی اصل”، عضو ارشد حزب شریان و وعده دهنده بهشت تا ۸ سال آینده، تقریبا در همه حوزه های ارضی و سماوی، کارشناس و صاحب نظر است؛ از مسائل زنان، لیبرالیسم، نفت، فتنه و دیپلماسی تا اقتصاد، سلامت، آموزش و پرورش و سقط جنین. ایشان اخیرا در صداوسیما اعلام کرد مملکت واس ماس!

معصومی اصل عبدالرضا داوری

سعید آجرلو مدیر مسئول روزنامه صبح نو نیز نوشت: نمونه دقیق ادبیاتی که جز طرد کردن و راندن و تخریب حرف و سخن دیگری ندارد. از چنین تفکری انتظار ساختن نباید داشت. شکاف خلق می کند تا زیست سیاسی خود را دوام دهد. صفت چنین ادبیاتی هر چه باشد، انقلابی نیست.

منصوره معصومی اصل سعید آجرلو

یک استاد دانشکاه نیز در این رابطه گفت: این مملکت متعلق به همه‌ی ملت شریف ایرانه و بی‌شک همه‌ی ما دلبسته و عاشق امام حسینیم. تفکر حزب‌اللهی و انقلابی بدنبال اتحاد و انسجام و آسایش و راحتی مرد کشورشه نه دو دستگی و ناامیدی در جامعه ذیل اظهارات بی‌اساس! همه‌ی مردم از ایران عزیز ما سهم دارند.

کاربر دیگری نوشت: ‏به عنوان یک ‎حزب‌اللهی عرض میکنم که تعریف حزب‌الله با تعریف جریانات ‎توتالیتر و ‎تمامیت خواه و ‎خالص‌ساز متفاوت است. اینها اساتید به ‎ابتذال کشاندن مفاهیمی هستند که از دل آنها ‎ایثار، ‎ازخودگذشتگی و ‎ایران خواهی بیرون می‌آید. ایران عزیز ما متعلق به همه‌ی ‎ایرانیان است.

اکانت دیگری عنوان کرد: ‏منصوره معصومی عضو شورای مرکزی ‎شریان و جز حلقه بذرپاش و رسایی و پایداری است. از شاهکارهای گذشته او کوک کردن دخترش برای مناظره با فائزه هاشمی بود که پس از قبول فائزه‌، وی از مناظره امنتناع کرد و آبروریزی راه انداخت. صدا و سیما به فکر آبروی مملکت نیست، به فکر آبروی خودش هم نیست؟!

‌‎یک فعال فضای مجازی نیز نوشت: ایران برای همه است، ‎انقلاب برای همه است، صدا و سیما برای همه است، بیت المال برای همه است؛ اگر نقدی میکنیم یا قانون را تذکر میدهیم،دشمن هم نیستیم، حساب مردم از چند نفر وطن فروش مزدور جداست، هرکس مثل من فکر نمیکند مثل من نمیپوشد مزدور دشمن نیست، ایران به یک اندازه برای همه ماست.

منصوره معصومی اصل فرهاد فتحی

منصوره معصومی اصل کیست؟ 

منصوره معصومی اصل، که در اینستاگرامش خود را دارای دکترای علوم قرآنی و مشاوره خانواده و قبل ازدواج و مدیر موسسه بیت النور معرفی کرده است. با کمی جستجو در رسانه ها متوجه می شوید که او نامزد انتخابات مجلس دهم نیز بوده که اتفاقاً موفق به جلب نظر آرای مردمی نشده و شکست خورد.

در سوابق خانم معصومی اصل که حامیانش او را «استاد» می نامند آمده است: « مدیر دارالقران اوقاف کرج، مشاور سابق فرماندار کرج و مسئول کمیته امور بانوان، مدیریت موسسه قرآنی بیت النور، مدیر دبستان اسلامی حسینیه۲، عضو سابق شورای فرهنگی دانشگاه آزاد کرج، عضو اسبق ستاد ساماندهی امور جوانان کرج، مشاور امور خانواده و تربیت فرزند، رئیس کمیسیون امور بانوان و خانواده کرج در سال های ۹۰ تا ۹۳، مسئول کمیته بصیرت افزایی بانوان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای ۹۲ و مسئول اسبق کارگروه حجاب و عفاف شهرستان کرج».

در سایت این خطیب نزدیک به جبهه پایداری آمده است: «منصوره معصومی اصل درشهرستان کرج ودر خانه ای مذهبی دیده به جهان گشود.خانه پدری ایشان محلی برای تبلیغ وترویج معارف اسلام وفرهنگ اهل بیت عصمت وطهارت (علیهم السلام) بود.پدرایشان شغل خیاطی داشته و از طریق کسب حلال، هموراه تلاش می نمود تا رزق خانواده خود را با رعایت دستورات مذهبی پاک وطیب نگه دارد».

یک منبع آگاه در گفتگو با اقتصادسنج عنوان کرد: همسر منصوره معصومی اصل به نام امیر آقایی کارمند صدا و سیما و سردبیر یکی از بخش های صدا و سیما است.

وی افزود: شاید بتوان بین حضور همسر ایشان در صدا و سیما و حضورشان در برنامه تلویزیونی ارتباط برقرار کرد.

مواضع عجیب و جنجالی معصومی اصل

صحبت‌های منصوره معصومی اصل درباره نابودی آمریکا، ابرقدرت شدن ایران و بازگشت دانشمندان به کشور در یک جلسه مذهبی در مرداد ماه امسال نیز واکنش‌های زیادی به همراه داشت.

بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی از او خواستار ارائه سند و مدارک لازم در خصوص تحقیقات تئوریسین‌های آمریکایی شده‌اند.

منصوره معصومی اصل در یک سخنرانی نیز می گوید: ایران ظرف ۸ سال آینده بهشت روی زمین خواهد شد و سلبریتی‌های خودتحقیر جایی در این بهشت ندارند و باید به جهنمی که دوست دارند اخراج شوند

در یکی از سخنرانی های “معصومی اصل”،  او درباره حوادث آبان ۹۸ و افزایش قیمت بنزین می گوید: در فتنه بنزینی نباید دخالت کنیم.

در ویدیوی دیگر خانم معصومی درباره حادثه انهدام هواپیمای اوکراینی می گوید حسن روحانی آتیش بیار معرکه است؛ او از رئیس جمهور انتقاد می کند که چرا خواهان برخورد با کسانی شده که به هواپیما شلیک کرده اند!

نکته جالب در این بین، تدوین و کلیپ سازی تیم رسانه ای “منصوره معصومی اصل” است که به صورت حرفه ای و در کنار هم قرار دادن سخنانش در مراسم های مختلف سعی می کند روی مخاطب خود تاثیرگذاری لازم را داشته باشد.

آنچه قابل توجه است این است که معصومی اصل تلاش زیادی برای دیده شدن می کند؛ اظهارات عجیب و غریب و حمله به این و آن در همین راستا قابل ارزیابی است.

 

به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه خبر:
×
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط اقتصادسنج در وب سایت منتشر خواهد شد
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
 • نظرات و تجربیات شما

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نظرتان را بیان کنید

  تعداد نظرات منتشر شده: 32
  1. نویسنده :ناشناس

   ایشون همونقدر حزب اللهی هستن که محمود احمدی نژاد بود و احتمالا همونقدر هم برای مملکت هزینه خواهد تراشید.

   1. نویسنده :ناشناس

    والااحمدی نژاذ فقط برای خانواده‌ای رفسنجانی، طبسی، ناطق……..هزینه داشت، واگرنه احداث هزاران کیلومتر راههای شهری وروستایی. مسکن.اسقاط هزاران خودروی فرسوده……. هزینه برای کشوربود

  1. نویسنده :ناشناس

   خوب گفت خانم معصومی ، زنده باشه الهی و خداوند یاورش باشه ، به کوری چشم بدخواه ها و دشمنای احمقش

   1. نویسنده :ناشناس

    دقیقا موافقم این حیفه والا

   1. نویسنده :ناشناس

    والله

   1. نویسنده :ناشناس

    این خانم با وقار و با سواد خوب گفتن.
    دمش گرم.
    کسی که مملکت را به آشوب بکشه مثل ابطحی و جهرمی جایش ایران مقتدر نیست

  1. نویسنده :ناشناس

   بنظر ایشان تشنه قدرت هست
   در ضمن شما امتحانتان را پس دادید

  1. نویسنده :ناشناس

   این تضادها که برای این خانم چیزی نیست خیلی چیزای گنده تر از اینهارو ایشون هضم کرده و می‌کند

   1. نویسنده :ناشناس

    ظرفیتش بالاست

  1. نویسنده :ناشناس

   خیلی بیجا کرد گفت ملت مال حزب اللهی هاست کی گفته؟؟؟؟ حزب اللهی مثل دیگر افراد و احزاب ایرانی حق زندگی و اظهار نظر دارد چه برسد به آذری جهرمی که خود وزیر مملکت بوده .اینکه حرفی به مذاق خانم خوش نیاید محکوم به حذف است؟؟؟؟ عجب استدلالی

  1. نویسنده :ناشناس

   صداوسیما‌به‌چه‌روزی‌افتاد😭😭

  1. نویسنده :ناشناس

   هدف این خانم هم جز رسیدن به شهرت ، قدرت و پست و منصب چیزی نیست.

  1. نویسنده :ناشناس

   کاری که ایشان کرد از یک جاسوس فتنه گر بر میاید یا یک سفیه ویوانه

  1. نویسنده :ناشناس

   کاری که ایشان کرد تنها از یک جاسوس فتنه گر برمیاید یا یک دیوانه احمق. چرا که نظام با هزینه بالا سعی در جذب آدم ها وگرویدن آنها به نظام هست ولی همچون کسانیکه با آراستن ظاهر وتظاهر یکباره میلیون ها نفر را از نظام متنفر میکنند.

   1. نویسنده :ناشناس

    واقعا همینطوره

   1. نویسنده :ناشناس

    👎

  1. نویسنده :ناشناس

   به نظرم بهترین حرف از دهان این خانم متین صادر شده.
   وقتی وحوش مملکت را به آتش میکشن جایشان ایران نیست.
   تماااااام

  1. نویسنده :ناشناس

   من کاری به خود این خانم استاد ندارم.
   فرض کنیم این حرف را شخص دیگری زده و ما می خواهیم تشخیص بدیم که این حرف درسته با غلط.
   از نظر سیاسی وقتی اصلاح طلبان میان سر کار همه مملکت واس اوناس . و تقریبا یک سطحی از دیکتاتوری غربی بر مملکت حاکم میشه . مثل دوران اصلاحات خاتمی با دوران اعتدال بنفش روحانی .

   اما از نظر حقوقی : ما دو جور حق داریم :
   یکی حقوق اجتماعی و شهروندی که مال همه ملت است و طبق قانون اساسی همه افراد در برابر قانون یکسانند.
   دوم حق حاکمیت که این حق متعلق به مومنین است.
   در اسلام حق حاکمیت فقط برای افراد صالح و مومن و معتقد و عامل به احکام الهی است .

   1. نویسنده :ناشناس

    👌👌👌

   1. نویسنده :ناشناس

    دوره آقای رییسی و آقای احمدی نژاد در مقالتون نمیگنجید؟

  1. نویسنده :ناشناس

   ایشون کامل نگفتند
   کلا همه دنیا مال حرب الله است
   ان حزب‌الله هم الغالبون
   امام زمان هم یک حزب دارد و فرمانده حزب حزب‌الله است
   کلا دنیا همش مال حزب‌الله است

   1. نویسنده :ناشناس

    سلام بر حزب الله
    آفرین . خیلی عالی بود

   1. نویسنده :ناشناس

    👌👌👌

  1. نویسنده :ناشناس

   فیلر لبت چرا کجه خانم حزب الهی

  1. نویسنده :ناشناس

   حزب اللهی واقعی یعنی لقمه هلال یعنی کسی که به خاطر مملکت جونشو فدا میکنه . اما غیر حزب اللهی لقمه حرام که به خاطر منفعت شخصی مملکت را فدا میکنه یعنی کاخ نشینی با پول ملت که اصلاح طلبان اکثرا از این قاعده جدا نیستند

  1. نویسنده :ناشناس

   بدون تردید بیماره. حرکاتشو نگاه کنید. طبیعی نیست

  1. نویسنده :ناشناس

   حرف بدی نزده

   1. نویسنده :ناشناس

    حزب فقط حزب الله
    رهبر فقط حضرت آقا

  1. نویسنده :ناشناس

   ان شاء الله